Як дістатися

«Позняки»
вул. Єлизавети Чавдар, 3
GPS: N 50.39271 E 30.62346
Прокласти маршрут Скачати в галерею
plane Від аеропорту «Бориспіль»
Від аеропорту Бориспіль до готелю Позняки "економ варіант". Посадка на автобуси Sky Bus в аеропорту «Бориспіль» здійснюється біля терміналів B, D і F. Стоянка Sky Bus біля терміналу B знаходиться трохи лівіше, якщо вийти з центрального входу терміналу. Біля терміналу F автобуси Sky Bus зупиняються прямо на першій лінії біля терміналу. Проміжна зупинка автобуса станція метро Харківська, Сирецько-Печерська гілка метрополітену (зелена)
train Від Ж/Д і центрального автовокзалу
Якщо їхати з ж / д вокзалу, доїхати до станції метро "Театральна" з подальшою пересадкою на станцію "Золоті Ворота". З центрального автовокзалу - доїхати до станції метро "Льва Толстого" з подальшою пересадкою на станцію "Палац Спорту". При виході з метро потрапляєте в підземний перехід, з лівого боку перший сходовий марш і вгору, знову повертаєте вліво і потрапляєте на вузьку доріжку провідну між торговими павільйонами, через 150 м - церква (храм), за церквою 25-ти поверховий будинок із зеленою верхівкою .
bus Від Центрального автовокзалу
Від Автовокзалу прямуєте 500 метрів вперед у напрямку до південного мосту до зупинки автобусного маршруту 220 (зупинка знаходиться навпроти центральної прохідної фабрики РОШЕН). Час у дорозі від Автовокзалу до станції метро «Осокорки» становить 15 хв. При виході на зупинці автобусного маршруту метро "Осокорки", вам необхідно слідувати вперед у напрямку руху автобуса 50 метрів і повернути вправо на вузьку доріжку провідну між торговими павільонамі.Через 150 м - церква (храм), за церквою 25-ти поверховий будинок із зеленою верхівкою (житловий будинок). На великих зелених металопластикових дверях центрального входу розміщена інформаційна вивіска Чавдар, 3 (1-198). Праворуч від вхідних дверей знаходиться цифрова комбінація. Для отримання цифрового коду в будинок, вам необхідно зв'язатися попередньо з черговим адміністратором.